Promocje
Zabawka dla zwierząt - Dino 21,6cm
Zabawka dla zwierząt - Dino 21,6cm
33,33 zł 28,33 zł
szt.
Zabawka dla zwierząt - Stegozaur 21,6cm
Zabawka dla zwierząt - Stegozaur 21,6cm
33,33 zł 28,33 zł
szt.
Zabawka dla zwierząt - TREX 21,6cm
Zabawka dla zwierząt - TREX 21,6cm
33,33 zł 28,33 zł
szt.
Zabawka dla zwierząt - Koń 21,6cm
Zabawka dla zwierząt - Koń 21,6cm
36,90 zł 31,36 zł
szt.
Zabawka dla zwierząt - Nosorożec 21,6cm
Zabawka dla zwierząt - Nosorożec 21,6cm
36,90 zł 31,36 zł
szt.
Zabawka dla zwierząt - Słoń 47cm
Zabawka dla zwierząt - Słoń 47cm
40,47 zł 34,40 zł
szt.
Zabawka dla zwierząt - Nosorożec 47cm
Zabawka dla zwierząt - Nosorożec 47cm
40,47 zł 34,40 zł
szt.
Zabawka dla zwierząt - Wilk 25,4cm
Zabawka dla zwierząt - Wilk 25,4cm
38,62 zł 32,83 zł
szt.

Jednym z aspektów związanych z posiadaniem zwierząt w domu, jest utrzymanie czystości w pomieszczeniach, w których przebywają one najczęściej. W przypadku kotów wiąże się to przede wszystkim z usuwaniem plam i zapachu moczu z różnych powierzchni. Na szczęście pod ręką mamy szereg produktów, które ułatwiają i przyspieszą ten proces, gwarantując efekty już po kilku pierwszych zastosowaniach. Higiena kota to także dbanie o czystość jego futra i łap, gdyż mimo że te zwierzęta uchodzą za czyścioszki, mogą potrzebować naszej pomocy w usuwaniu zabrudzeń z sierści.

W Over Zoo ważne jest dla nas zarówno zdrowie kota, jak i pielęgnacja kota dlatego oferujemy właścicielom zwierząt szereg naturalnych produktów, które pomogą rozwijać się ich pupilom w każdym środowisku. Dostępne u nas akcesoria dla kota pomogą zadbać o stan jego futra, skóry, uszu i łap, w taki sposób, aby udało się uniknąć problemów dermatologicznych i innych, utrudniających codzienne funkcjonowanie. Spray do czyszczenia kota: jego sierści i skóry, produkty do utrzymania czystości w pomieszczeniach, gdzie kot przebywa najczęściej, są niezbędnym elementem wyprawki dla kota w każdym domu.

Utrzymanie czystości kota

Utrzymanie czystości kota i przestrzeni wokół niego

Dla zdrowia i dobrego samopoczucia zwierzęcia niezwykle ważne jest utrzymanie czystości posłania, kojca, kuwety, ale i samego kota. Spray do usuwania zabrudzeń z sierści kota pomaga szybko i wygodnie odkleić resztki żwirku, kurzu, błota z łap i innych zanieczyszczeń pozostałych po spacerze bez użycia wody. Jednak równie ważne jest zadbanie o miejsca, w którym kot śpi, je i załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. W sklepie dostępnych jest kilka preparatów o różnych pojemnościach i z różnym sposobem aplikacji, które pomagają usunąć nieprzyjemne zapachy oraz zniechęcić kota do niszczenia przedmiotów.

Czyste i bezpieczne środowisko, w którym kot przebywa na co dzień, jest niezwykle ważne z punktu widzenia jego zdrowia. Regularne usuwanie zanieczyszczeń, bakterii i wirusów eliminuje problem alergii, podrażnień i rozwoju zakażenia skóry. Z kolei właściciel pozbywa się nieprzyjemnego zapachu kociego moczu, który należy usuwać z miejsc, gdzie kot nie powinien się załatwiać oraz podczas regularnego mycia kuwety. Preparaty, które polecamy, są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Jakie środki utrzymania czystości wybrać?

W sklepie dostępny jest preparat odstraszający koty, który może przydać się w dwóch przypadkach. Do zniechęcenia kota do niszczenia mebli, drapania foteli lub kanap, oraz do odstraszenia go z pewnych miejsc wewnątrz i na zewnątrz budynków. W niektórych sytuacjach użycie sprayu może wpłynąć na bezpieczeństwo zwierzęcia np. spryskanie miejsca blisko przewodów elektrycznych lub okna.

Polecamy również środki do usuwania plam i zapachu moczu kotów, które eliminują nieprzyjemny zapach pozostawiany przed kocury, plamy z wymiocin i krwi. Zawarte w nich enzymy rozkładają kwas moczowy, pozbywając się nie tylko samego zapachu, ale i jego źródła. Proponujemy produkty w sprayu o pojemności 250 ml, które można rozpylać na różnego rodzaju tkaninach: posłaniach, dywanach, tapicerkach, materacach, ale i drewnie, betonie i płytkach ceramicznych. W ten sposób szybko i bezpiecznie usuniesz zapachy, nie niszcząc przy tym posadzki, blatów czy mebli. Stawiamy na ekologiczne produkty, dlatego środki te są bezpieczne dla środowiska.

W asortymencie sklepu znajdują się również produkty, które polecane są do czyszczenia kuwet, kojców, klatek i transporterów. One również usuwają plamy i zapach moczu, ale również i kału rozkładając ich źródło. Można używać ich w obecności zwierząt. Dodatkowe składniki w tych preparatach mają właściwości czyszczące, dlatego przeznaczone są przede wszystkim do często użytkowanych akcesoriów. Duża pojemność i wygodna aplikacja ułatwiająca nanoszenie środka na większą powierzchnię znacznie ułatwiają utrzymanie czystości i zapewnienie higienicznych warunków w miejscu, gdzie kot przebywa najczęściej.

Jeśli zainteresował Cię któryś z produktów, zapraszamy do kontaktu przez Messengera, mailowy czy telefoniczny, a z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania co do sposobu jego użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktów dla zwierząt w naszym sklepie, aby móc wygodnie skompletować wszystko, co potrzebne do pielęgnacji kota. Proponujemy Ci opcję zakupów online, abyś mógł zastanowić się, który preparat będzie najlepszy dla Twojego pupila i zamówione przez Ciebie artykuły jak najszybciej dotarły do Twojego domu lub pobliskiego paczkomatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl