Odkryj najlepsze produkty pielęgnacyjne dla psa

Z pewnością zgodzisz się z nami, że Twój czworonożny przyjaciel zasługuje na produkty pielęgnacyjne najwyższej jakości. Zobacz, co przygotowaliśmy dla psa.

OVER Zoo to specjalistyczny sklep zoologiczny, który w swojej ofercie posiada niezwykle szeroki wybór produktów dla psów

To tutaj znajdziesz najlepsze produkty dla swojego psa. W sklepie OVER Zoo dobierzesz również idealny rodzaj pielęgnacji, który jest dostosowany do wymagań konkretnej rasy, wielkości psa, rodzaju sierści Twojego pupila i jego bieżących potrzeb. Nasz sklep zoologiczny to również najlepsze akcesoria dla Twojego psa: szczotki, grzebienie i zgrzebła i nie tylko. Jesteście gotowi na odkrywanie produktów dla psów? Zaczynamy!

Rzeczy dla psa

DLA PSA

Wiedz, że troszczymy się o Twojego psa kompleksowo. W naszej ofercie znajdziesz zatem czerty podstawowe kategorie:

  1. Pielęgnacja.
  2. Zdrowie.
  3. Higiena.
  4. Przysmaki.

Jednak to nie koniec.

Koniecznie zapoznaj się z ofertą oficjalnego sklepu marki OVER Zoo. Marki, która każdego dnia troszczy się o zdrowie psów i stale rozszerza swoją ofertę produktową.

Już wiesz, że stawiamy na szeroki wybór produktów i najwyższą jakość, ponieważ pragniemy dopasować się do wysokich potrzeb każdego psa. Działamy na rynku od ponad 10 lat i wiemy, że wielkość psa, rodzaj posiadanej przez niego sierści, rasa czy zabarwienie, to czynniki determinujące konkretny skład produktu. Podobnie jest u ludzi, prawda? Pragniemy oferować idealnie dobrane produkty.

Musisz wiedzieć, że nasza marka to doświadczony polski producent i ekspert. Działamy na rynku zoologicznym od 2009 roku. Ponad 10 lat doświadczenia pozwoliło naszej marce na kompleksowe rozpoznanie potrzeb psów i ich właścicieli. Każdego dnia cieszymy się, możemy wspierać Was we wspólnym rozwoju i razem troszczyć się o pielęgnację, zdrowie i higienę pupili.

Jesteśmy tutaj dla Was i produkujemy preparaty najwyższej jakości, by regularnie odpowiadać na Wasz nieustannie rosnące wymagania. Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas każdego dnia.

Nasza misja? Działamy przede wszystkim z miłości do zwierząt.

Jesteśmy przekonani, że produkty naszej marki zagwarantują Twojemu pupilowi kompleksową opiekę, a Ty razem ze swoim czworonożnym przyjacielem będziecie do nas regularnie wracać.

Skąd ta pewność? Od ponad dekady oferujemy unikatowe składy produktów, posiadamy własny Dział Badań i Rozwoju i nieustannie rozwijamy i udoskonalamy nasze preparaty pielęgnacyjne. Wszystko po to, by oferować Twojemu psu najlepsze rozwiązania.

Każdego dnia realizujemy potrzeby Twojego psa. Na rynku istniejemy od 2009 roku, a to wystarczająca ilość czasu, by poznać potrzeby naszych Klientów i ich pupili.

Doskonale wiemy, co sprawdza się w codziennej pielęgnacji Twojego psa. Potrafimy również doradzić w zakresie profilaktyki psa, doborze akcesoriów, codziennej higieny i pielęgnacji. Wiemy, że przy pomocy odpowiednich preparatów możesz uzyskać uzyskać pożądany efekt pielęgnacyjny, a także działać profilaktycznie i uniknąć przykrych wizyt u weterynarza.

Dbaj o swojego psa każdego dnia

Troska o psa to nie tylko codzienne spacery i dobór zdrowej karmy. Codzienna troska o pupila to zawsze zbiór drobnych, regularnych czynności, które nie tylko dbają o zdrowie i higienę Twojego pupila, ale również odpowiadają za budowanie Waszej wyjątkowej relacji, bliskości i zaufania.

Ważne elementy pielęgnacji psa

Dla psa liczy się nie tylko zagwarantowanie codziennej dawki ruchu. Pielęgnacyjna rutyna to troska o sierść pupila, regularne sprawdzanie jego stanu uzębienia, kontrola długości pazurów oraz sprawdzanie stanu uszu oraz oczu. Na co zwrócić szczególną uwagę w pielęgnacji psa?

Poznaj niezbędne akcesoria służące do pielęgnacji sierści

Regularne wyczesywanie sierści to jeden z najważniejszych elementów psiej pielęgnacji. Oczywiście o tym, jak często powinniśmy ją wykonywać, świadczy rasa Twojego czworonożnego przyjaciela. Przykładowo dla psa rasy Shih tzu, Yorkshire terrier'a czy Charta afgańskiego, codzienne wyczesywanie sierści należy do normy. Z kolei inne rasy wymagają jedynie wyczesywania przez około piętnastu minut, wyłącznie raz w tygodniu.

Regularne wyczesuj sierść swojego psa nie tylko ze względów estetycznych

Okres jesieni i wiosny wymaga od właściciela każdego psa szczególnej troski o sierść pupila. Jednak regularne wyczesywanie sierści może okazać się znacznie bardziej wymagające od Twoich pierwotnych założeń. Jesienią i wiosną Twój pies pozbywa się zwykle dużej ilości sierści i wymaga regularnego wyczesywania.

Musisz wiedzieć, że regularnie wyczesywanie sierści w okresie linienia jest dla psa szczególnie istotne. Sierść Twojego psa regularnie wypada, a proces linienia ma miejsce w okresie jesiennym i wiosennym. W miejscu starej sierści wyrasta nowa, a "stara sierść"tworzy tak zwany podszerstek, który przybiera formę całych kłębów tkwiących pod nową sierścią.

Z pewnością łatwo sobie wyobrazić, że zalegające kłęby starej sierści nie są dla psa czymś komfortowym. Regularne wyczesywanie (zwłaszcza w okresach linienia) pozwala na pozbycie się nieprzyjemnych złogów starej sierści. Częste łapanie za szczotkę dla psa to również gwarancja eliminacji trudnych do rozczesanie w przyszłości kołtunów.

W sklepie zoologicznym zapoznaj się z ofertą profesjonalnych akcesoriów do pielęgnacji sierści psa. Dlaczego to tak ważne dla Twojego zwierzaka?

Zastanawiasz się dlaczego warto regularnie wyczesywać psa? Pielęgnacja psa to również troska o zdrowie psa. Czy wiesz, że zalegające kłęby starej sierści to częste miejsca na kryjówki wielu pasożytów? Kleszcze i różnego rodzaju owady, które ukryją się w podszerstku, mogą pozostać zupełnie niezauważone przez właściciela, a co za tym idzie- powodować bezpośrednie zagrożenie dla psa.

Pielęgnacja sierści psów długowłosych i krótkowłosych

Czy wyczesywanie dla psów krótkowłosych nie ma znaczenia? Ależ ma! Z tą różnicą, że regularną pielęgnację możesz wykonywać znacznie rzadziej, niż ma to miejsce w przypadków psów długowłosych.

Psy krótkowłose możesz czesać nawet raz w tygodniu. Wszystko w zależności od potrzeb Twojego psa. Z kolei psy długowłosa w okresie linienia wymagają nawet codziennego wyczesywania sierści. Pamiętaj, że regularna szczotkowanie dla psa to nie tylko kwestia higieniczna i zapewnienie komfortu Twojemu pupilowi. Często szczotkowanie to również zapewnienie regularnego oglądu skóry i profilaktyczne sprawdzenie tego, czy na skórze lub w sierści psa nie znajduje się kleszcz lub inny groźny owad. To niezbędne elementy w codziennej profilaktyce.

Najlepsze akcesoria dla psa do pielęgnacji sierści gwarantują wygodę właścicielowi i pupilowi

Każdy sklep zoologiczny zaopatrzony jest w szczotki, grzebienie i inne akcesoria niezbędne do pielęgnacji sierści. Jednak jak wybrać najlepsze akcesoria dla psa? Na co należy zwrócić uwagę?

Grzebień czy szczotka dla psa? Oto jest pytanie

Grzebień i szczotka do pielęgnacji sierści należą do jednych z najbardziej podstawowych akcesoriów w codziennej pielęgnacji pupila. Rozczesując psa musisz być cierpliwy, uważny i delikatny. Napotykając na kołtun warto użyć grzebienia, który pozwoli rozplątać zbyt mocno zaplątane włosy.

Dłuższe włosy warto rozczesywać idealnie dobraną szczotką dla psa, a krótszą sierść (na przykład znajdujące się na łapkach psa) dobrze dobranym grzebieniem. Jeśli Ty i Twój pies macie problem z rozczesywaniem sierści i kołtunami, to warto wypróbować szczotkę samoczyszczącą z kulkami o różnej wielkości w każdym rozmiarze (S, M, L) w zależności od wielkości Twojego psa. Szczotki samoczyszczące marki OVER Zoo posiadają stalowe i lekko wygięte igły, które doskonale sprawdzają się w rozczesywaniu splątanej sierści, wyczesywania martwego podszerstka oraz rozczesywaniu kołtunów.

Jednak, gdy kołtun jest zbyt toporny i trudny do całkowitego rozplątania, to warto po prostu... uciąć go nożyczkami. Pamiętaj, że akcesoriów dla psa jest naprawdę wiele i warto wybrać takie akcesoria, które spełnią nasze wymagania i potrzeby pula. Na co zwrócić uwagę wybierając grzebień dla czworonoga i inne akcesoria?

Grzebień grzebieniowi nierówny. Czyli o tym, które akcesoria dla psów są godne uwagi

W sklepie zoologicznym, poza szeroką ofertą różnorodnych akcesoriów służących do rozczesywania psiej sierści (szczotki zwykłe, szczotki obrotowe, grzebienie, zgrzebła, szczotki z igłami i kulkami...), znajdziesz wiele opcji konkretnych pojedynczych akcesoriów.

W każdym sklepie zoologicznym powinieneś znaleźć minimum trzy rodzaje grzebieni dla psów:

 

  1. Grzebień dla psa krótkowłosego przeznaczony do pielęgnacji sierści krótkiej.
  2. Grzebień dla psa długowłosego przeznaczony do pielęgnacji sierści półdługiej i długiej.
  3. Grzebień uniwersalny (dwustronny) przeznaczony do codziennej pielęgnacji sierści Twojego psa. Dedykowany wszystkim typom okrywy włosowej.

 

Warto zadbać o to, by grzebień dla psa posiadał wygodną rączkę, dobrze rozczesywał włosy (o czym może decydować gęstość i ułożenie zębów danego grzebienia). Zwróć uwagę na zaokrąglenia zębów na końcówkach. Takie akcesoria dla psa zapobiegają podrażnieniom skóry pupila i gwarantują pełen komfort i bezpieczeństwo. Pamiętaj: Akcesoriów dla psa jest naprawdę wiele. Warto wybierać wśród akcesoriów dla psów, które będą funkcjonalne i przyjazne Twojemu pupilowi.

Poznaj inne niezbędne zabiegi dla psa

Odpowiednie zachowanie higieny u psa jest kluczowe w zachowaniu jego zdrowia i komfortu. Włącz zatem regularne zabiegi pielęgnacyjne do codziennej rutyny. Poza regularnym wyczesywaniem sierści niezwykle istotne jest strzyżenie psa, jego regularne kąpiele, skracanie pazurów psa, dbałość o czystość uszu psa i jego oczu oraz okolic nosa.

Wiedz, że wiele psów reprezentujących konkretne rasy może wymagać Twojej większej uwagi. Zapoznaj się zatem najważniejszymi wytycznymi dla Twojego psa.

Doskonała higiena psa na wyciągniecie łapy

Zachowanie czystości psa możesz również zagwarantować poza... waszym domem . Podręczne spraye czyszczące (np. Animal Soap Spray), to doskonała metoda na pozbycie się z łap oraz sierści psa. W dodatku niezależnie od miejsca i o dowolnym czasie.

Młode psy. Wielki problem

Szczenięta są słodkie, kochane, piękne i... możemy tak wymieniać bez końca. Niestety rozwój szczeniąt to proces, któremu mogą towarzyszyć dość nieprzyjemne sytuacje. Szczenięta (zupełnie jak dzieci) potrzebują nieco czasu, by nauczyć się kontrolować swój pęcherz m0czowy. Niestety nauka oddawania moczu w odpowiednich momentach może przysporzyć właścicielowi wielu nieprzyjemnych sytuacji.

Przyczyny niekontrolowanego oddawania moczu u psa? Szczenięta robią to często... ze strachu

"Problemem mojego szczeniaka jest niekontrolowane oddawanie moczu. Co robić?"

To bardzo częsty problem wśród szczeniąt. Niepewność i strach to najczęstsze emocje towarzyszące młodym psom. Mamy namiastka dobrą wiadomość dla Ciebie i... Twojego psa. Zwykle problem niekontrolowanego oddawania moczu u Twojego szczeniaka znika po kilku miesiącach. Co jednak robić, gdy przykry zapach moczu gości w Twoim mieszkaniu lub domu?

Produkty eliminujące nieprzyjemne zapachy moczu u psa rozwiążą problem

W sklepie zoologicznym znajdziesz ogromny wybór produktów eliminujących nieprzyjemne zapachy. Tego typu produkty (np. Dog Urine Eliminator) trwale usuwają wszelkie zapachy organiczne psa np. zapach moczu, krwi, kału czy wymiocin. Tego typu produkty doskonale sprawdzą się u szczeniaka, który dopiero co uczy się higieny.

Skuteczne rozwiązania dla psa to komfort zwierzaka i jego właściciela

Nasze produkty są przystosowane zarówno do dużych ras, jak i szczeniaków. Oferujemy ogromny wybór produktów dla psów o różnorodnej rasie, sierści i potrzebach. Wiemy, że odpowiednie działania pielęgnacyjne zapewnią Twojemu psu komfort i higienę. Wiemy, że troska o Twojego pupila jest najważniejsza, dlatego oferujemy akcesoria, szampony, odżywki, produkty pielęgnacyjne dla psa. Działamy na rynku od ponad 10 lat i wiemy, co jest istotne dla każdego właściciela czworonoga.

 

Szeroki wybór produktów pielęgnacyjnych dostosowanych do rasy, rodzaju okrywy włosowej oraz wieku psa. Preparaty do higieny jamy ustnej, oczu, uszu, łap. Akcesoria i przysmaki dla zwierząt domowych. Preparaty wspomagające zdrowie i pomagające w utrzymaniu czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl