Dla sklepów

W celu uzyskania szerszych informacji o naszej ofercie prosimy o kontakt z przedstawicielem OVER Zoo. Wybierz swój rejon i skontaktuj się z naszym doradcą:

Katarzyna Kozioł-Kosińska

Przedstawiciel Handlowy

Województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie

Katarzyna to miła i uśmiechnięta dziewczyna, z dużą energią i zapałem. Pełna pasji i pozytywnego podejścia do życia. W wolnym czasie książka i kawa. Otaczam swoją dobrą energia ludzi z którymi przebywam na co dzień. Kocham zwierzęta, a na chwilę obecną posiadam 3 sztuki: Labrador Haszyk 12 lat, Chihuahua Parys 8 lat, Bojownik Vlad, wiek nieokreślony.

Krzysztof Marcinkowski

Doradca Weterynaryjno-Zoologiczny

Województwa: łódzkie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Od 7 lat pracuje w Over ZOO, mój teren to województwa łódzkie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Obsługuję hurtownie, sklepy zoologiczne, lecznice weterynaryjne, groomerów. Jestem od 4 lat właścicielem suczki o imieniu Lusi. Podróże to moja pasja dlatego tak dobrze czuję się pracując w terenie.

Daniel Remjasz

Przedstawiciel Handlowy

Województwa: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Jestem osobą pogodną, lubiącą dobry humor i towarzystwo innych. W pracy jestem sumienny i odpowiedzialny. Lubię dobre kino akcji, a także ciekawą książkę. Jestem właścicielem jedenastoletniej suczki o imieniu Nala oraz trzyletniej, o imieniu Suri. Obie suczki są rasy yorkshire terier.

Wojciech Włostowski

Przedstawiciel Handlowy

Województwa: mazowieckie, podlaskie

W firmie OVER Zoo pracuję od roku, ale w handlu jestem od około dwudziestu lat. Odpowiedzialny jestem za obsługę hurtowni , sklepów zoologicznych oraz lecznic weterynaryjnych. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe, co pomaga mi w lepszej relacji z klientami. Jestem właścicielem dwóch psów i żółwia. Lubię sport , dobry film i zabawę ;)

Dariusz Wojciechowski

Przedstawiciel Handlowy

Województwa: warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Województwa: śląskie, małopolskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl